Розкрита інформація про готовність бомбардувальників B-52


Опубликованно 13.02.2018 00:26

Розкрита інформація про готовність бомбардувальників B-52

ВПС США не приводять свої бомбардувальники Boeing B-52 Stratofortress в бойову готовність, повідомляє Breaking Defense. Таким чином видання спростувало ексклюзив Defense One.

Журналіст Breaking Defense Колін Кларк вирішив перевірити повідомлення свого колеги Маркуса Вайсгербера з Defense One, поговоривши з капітаном Бруком Девальтом, представником генерала Джона Хайтена — глави Стратегічного командування США.

Це військове формування уповноважена приймати оперативні рішення щодо використання систем ядерної зброї, а не штаб ВПС США, начальником якої є генерал Девід Голдфейн, з яким розмовляв Вайсгербер.

«Немає жодних розмов або планів Стратегічного командування США щодо приведення бомбардувальників в бойову готовність. Будь-які рішення, пов'язані з розміщенням ядерних сил, що виходять з Стратегічного командування США або проходять через нього», — сказав Девальт.

Breaking Defense зазначає, що генерал Голдфейн у розмові з Defense One мав на увазі інше. «Центр оповіщення на авіабазі Барксдейл (в штаті Луїзіана розташоване командування глобальних ударів ВПС США ) оновлюється, але не з метою приведення екіпажів бомбардувальників в стані цілодобової готовності», — пише Кларк.

Раніше Defense One повідомило, що ВПС США вперше з 1991 року починають приводити бомбардувальники B-52 у бойову готовність.Категория: Наука