США завершили розробку зброї для захисту Європи від Росії


Опубликованно 13.03.2018 01:00

США завершили розробку зброї для захисту Європи від Росії

У США завершена розробка зенітних керованих ракет SM-3 Block IIA. Зброя запускається у виробництво і буде розгорнуто в Європі, повідомила The Maven директор програми SM-3 в Пентагоні Емі Коен.

Вона зазначила, що найближчим часом американські військові та інженери на Гаваях проведуть тестовий пуск нової ракети з наземної системи Aegis Ashore.

«Це кінець фази розробки. Ми переходимо у виробництво. Це заключний льотний тест, перш ніж ми приступимо до робочим випробувань», — заявила Коен.

Протиракети SM-3 Block IIA планується розмістити в Польщі та Румунії для захисту Європи від потенційних балістичних загроз, які, на думку США, походять від Ірану і Росії.

SM-3 Block IIA відрізняють від SM-3 Block IB збільшені чутливість і час польоту.

Раніше Росія неодноразово заявляла, що вважає брутальним порушенням чинних угод розгортання в Румунії і Польщі пускових установок, здатних запускати не тільки протиракети SM-3, але і крилаті ракети Tomahawk (дальністю до 2500 кілометрів), що досягають практично будь-якої мети на території європейської частини Росії.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!Категория: Наука