SpaceX запустила невідомо що


Опубликованно 16.05.2018 00:45

SpaceX запустила невідомо що

Компанія SpaceX в ході останнього запуску ракети Falcon 9 вивела на навколоземну орбіту корисне навантаження в інтересах Пентагону разом з заявленим спочатку іспанським супутником Hispasat 30W-6. Про це повідомляє Spaceflight Now.

Вторинна навантаження PODSat була прикріплена до первинної, таким чином була випробувана нова система виведення попутних супутників. Цю інформацію виданню підтвердили в американських компаніях SSL (Space Systems/Loral) і NovaWurks, що брали участь у проекті.

«Це була дослідницька місія, не пов'язана з поточною роботою супутника Hispasat 30W-6. Такі домовленості стають все більш поширеними, оскільки допомагають покрити витрати на запуск і стимулювати інновації в галузі», — заявила Венді Льюїс з SSL.

Представник компанії відмовилася розкрити які-небудь подробиці про вторинної навантаженні. Операційний директор NovaWurks Джеймс Грір повідомив Spaceflight Now, що PODSat функціонує у відповідності з планом.

Космічний апарат Hispasat 30W-6 був проведений SSL, за розробку PODSat відповідає NovaWurks, інтеграція систем виведення другого супутника з першим здійснювалася їх спільними зусиллями, зазначає Spaceflight Now.

Хоча призначення PODSat не відомо, видання звертає увагу, що NovaWurks спеціалізується на створенні модулів HISat (Hyper-Integrated Satlet), що дозволяють збирати їх разом і розміщувати в кожному з них необхідне обладнання. Spaceflight Now зазначає, що вторинна навантаження PODSat, ймовірно, включає чотири клітинки HISat, розгорнуті на орбіті геопереходной

Пуск Falcon 9 з Hispasat 30W-6, який відбувся 6 березня 2018 року, став 50-м стартом даного носія SpaceX.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!Категория: Наука