США зафіксували випробування Росією противоспутникового зброї


Опубликованно 16.05.2018 00:45

США зафіксували випробування Росією противоспутникового зброї

Росія 26 березня 2018 року в Плесецьку провела шості випробування ракети противоспутникового перехоплення системи протиракетної і протикосмічної оборони А-235 (дослідно-конструкторська робота «Нудоль»), повідомляє The Diplomat з посиланням на джерела в Пентагоні.

Видання зазначає, що відбувся тест виявився четвертим успішним випробуванням А-235 (всього їх, за даними The Diplomat, проведено шість). Заявляється, що старт ракети вперше зроблений зі штатною рухомий пускової установки, розробленої для цього комплексу, тоді як раніше старти проводилися з випробувальних пускових установок.

Видання, посилаючись на американських військових, зазначає, що протисупутникова зброя Росії включає в себе, зокрема, випробовувані системи С-500 і А-235.

Також The Diplomat стверджує, що до кінця 2018 року навколо Москви буде розгорнута система протиракетної оборони, заснована на комплексі A-135 с модернізованої протиракетою 53Т6 (ABM-3 Gazelle по класифікації НАТО), яка в листопаді 2017 року продемонструвала успішний перехоплення цілі на висоті близько ста кілометрів.

Російські військові 2 квітня 2018 року успішно випробували ракету 53Т6М протиракетної системи A-135 на полігоні Сари-Шаган, призначену для захисту Москви від повітряно-космічного нападу і попередження про ракетний напад і контролю космічного простору.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!Категория: Наука