Значення квітки ромашки по фен-шуй і мовою квітів


Опубликованно 14.09.2018 00:09

Значення квітки ромашки по фен-шуй і мовою квітів

Хто не милувався влітку чарівними ромашковыми полями?! Простота, ніжність, легкість, веселість характеризують цю квітку. Маленькі сонечка, що ростуть на схилах і узбіччях, радісно і завзято зустрічають перехожих. Вони дуже романтичні, тому що пов'язані з древнім ворожінням на нареченого. Дуже багатьом читачам цікаво дізнатися значення квітки ромашки. Адже він не тільки красивий, але і володіє важливими цілющими властивостями. Своїм походженням він зобов'язаний сімейства айстрових, звідки запозичив різкий, але приємний аромат. Що ж, давайте ближче ознайомимось із значенням квітки ромашка, походженням його назви, легендами про нього і застосуванні у ворожіннях.

Найпопулярніший квітка

У всьому світі любимо квітка ромашка. Значення його знають не лише цілителі, ворожки, але і багато юні особи в передчутті позитивної відповіді від коханого. Він символізує відродження весни. Незважаючи на свою крихкість, це сильний квітка і зустрічається не тільки в Євразії, але і Південній і Північній Америці. Особливий вид лікарської ромашки поширений в Сибіру, на Алтаї, Криму.

Багато романтики прогулюються по лугах з квітучою ромашкою, вдихають її п'янкий аромат. Інші збирають цілі оберемки цих квітів і висушують будинку запас. Кульмінація цвітіння рослини настає в червні, тим самим прикрашаючи луки і наповнюючи світ дивовижними фарбами. Ромашку без помилок дізнається навіть дитина. Діти часто малюють її або дарують букетики своїм мамам.

Походження назви

Стародавнє латинське назва ромашки - bellis, що означає "красивий", "граційний". Воно пояснюється крихкістю і простотою квітки.

Англійці називають квітку daisy, що перекладається як "денний око". Це пов'язано з тим, що повне розкриття квіток відбувається тільки під дією сонячного світла. В центрі квітки є жовтий диск, а навколо нього розташовані білі пелюстки. Все це нагадує маленьке сонечко.

В Англії існує ще одна назва - thunderflower. У перекладі воно означає "грозовий квітка". Справа в тому, що цвіте ромашка влітку, коли найчастіше бувають грози.

Значення ромашки на мові квітів

Ромашку прийнято вважати найбільш обнадійливим квіткою. Він символізує безтурботність і контакт з природою. Недарма у давні часи дівчатами було заведено збирати їх на луках, плести з них вінки і гірлянди. Значення квітки ромашки - перша любов, цнотливість, скромність, щирість романтичних мрій. Ще він вважається символом дитинства. З ним пов'язують правду, надійне, щире почуття.

Мова квітів твердить, що ромашка відповідає за благі наміри, невинність і чистоту. Цей стійкий квітка ще пов'язаний зі стриманістю, витривалістю, умінням чекати. Ніжна ромашка віщує добру скромну любов. Її прийнято дарувати дівчатам не менш часто, ніж троянди. Знайти їх нескладно.

Значення квітки ромашки по фен-шуй

Древнє китайське мистецтво наділило ромашку значенням чистоти і невинності. Особливо квітка підходить молодим дівчатам, наділяючи їх привабливістю і спокусливістю. За фен-шуй прийнято вважати квітка жіночим, хоча може використовуватися і чоловіками. Він рекомендується як відвару всім людям, навіть дітям. Такий напій здатний піднімати настрій і наповнювати радістю і гармонією.

Фен-шуй стверджує, що будь-якого інтер'єру підійде картина з ромашками. Її можна повісити в спальню, вітальню, дитячу кімнату, кухню. З допомогою такого декору можна вигідно гармонізувати простір, наповнити його любов'ю, добротою і теплом.

Використання народних ритуалах

Ромашку використовують для народних гадань. Традиція твердить, що потрібно по колу відривати пелюстки квітки і примовляти: "Любить, не любить?" В кінці повинен залишитися один пелюстка, дає відповідь на поставлене питання. З цим народним ритуалом можна зіткнутися і в літературі. Маргарита з драми Гете "Фауст" запитує у квітки, любить її коханий.

Найчастіше при ворожінні випадає результат "любить", тому що непарна кількість пелюсток зустрічається набагато більше. Тому багато дівчат так сміливо беруться за ворожіння і дізнаються значення квітки ромашки. До пам'ятників померлих також прийнято покладати ці квіти, що символізують чистоту та молодість.

Чай з ромашкою

Здавна був популярний ромашковий чай. Кожна людина в своєму житті хоч раз та й пробував цей ароматний напій. У нього немає протипоказань, і він рекомендується навіть малюкам. Ромашковий чай зміцнює імунітет, попереджає простудні захворювання, зменшує біль, знімає запалення. Він заспокійливо діє на нервову систему, підвищує настрій. Особливо його рекомендується пити жінкам. Він зніме больовий синдром під час місячних.

Косметологи також широко використовують екстракт ромашки. Його додають в різні креми, шампуні, маски для обличчя і ополіскувачі для волосся. Часто ромашку з'єднують в збори з іншими травами, тоді ефект виходить ще більш вираженим. Ось такими чудовими властивостями і значеннями має чудовий квітка ромашка! Автор: Чорноус Троянда 31 Серпня 2018Категория: Новости Моды