Виявлено новий ознака швидкої смерті


Опубликованно 14.09.2018 00:32

Виявлено новий ознака швидкої смерті

Вчені Університету Тулузи у Франції з'ясували, що передчасне виникнення глибоких зморшок на лобі може свідчити про високий ризик смерті від серцево-судинних захворювань. Про це повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

У довгостроковому дослідженні, яке тривало 20 років, взяли участь 3,2 тисячі здорових дорослих, вік яких досягав 32-62 років. Добровольці були ранжирувані відповідно з кількістю зморшок на лобі. При цьому ті, у кого зморшок не було, отримували нуль балів, а при сильній їх вираженості — три бали.

За весь час спостереження 233 людини померли від різних причин. З цього числа у 15,2 відсотка були дві і більше зморшок на лобі, у 6,6 відсотка — тільки одна, а у 2,1 відсотка їх не було зовсім. При цьому кількість зморшок виявилося пов'язано з імовірністю розвитку серцево-судинних захворювань. Так, з урахуванням віку, статі і способу життя у людей, які отримали найвищий бал, ризик смерті з-за порушень в роботі серця та інсульту був у 10 разів вище, ніж у добровольців з найнижчою оцінкою.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйтесь!Категория: Наука