Допоможіть! Це заклик про допомогу. Як допомогти людині? Допомагаючи іншим, допомагаєш собі


Опубликованно 11.10.2018 14:52

Допоможіть! Це заклик про допомогу. Як допомогти людині? Допомагаючи іншим, допомагаєш собі

Якщо ви бачите, що людина потребує допомоги, просто допоможіть. Це значить, підтримувати інших людей, вирішувати їх проблеми і навіть рятувати в найскладніших ситуаціях. Всі знають визначення цього слова, але не кожен розуміє, як правильно йому вчинити. Якщо ви горите бажанням допомагати оточуючим, але не знаєте, як це зробити, ця стаття для вас. Будьте безкорисливі

Коли людина починає допомагати близьким або незнайомим людям, він чекає від них якоїсь віддачі. Всім приємно чути про те, які вони добрі та щедрі. Але коли потрапив у біду людина кричить: "Допоможіть!", це говорить про те, що він потребує підтримки, а не купує чиїсь послуги.

Безкорисливість проявляється не тільки у відмові від грошової винагороди за допомогу людині. Воно говорить про те, що ви не переслідуєте мету отримати вигоду від того, кому ви надали підтримку. Не обурюйтеся того, що отримав допомогу не став розхвалювати вас і дякувати за зусилля. Безперечно, неприємно не отримати жодної віддачі після своїх старань, але вас повинен радувати сам факт того, що комусь стало краще, адже весь сенс виручки полягав саме в цьому.

Пам'ятайте, допомогти іншому – допомогти самому собі. Підтримуючи інших людей, ви робите світ і самого себе кращим і добрішим. Не чекайте від інших людей винагороди за підтримку і незабаром помітите, що ставлення до вас зміниться і власні проблеми почнуть вирішуватися швидше і ефективніше. Не нав'язуйте свою допомогу

Деколи люди настільки хочуть проявити свою доброту, що навіть не питають про те, чи мають потребу в цьому оточуючі. Допоможіть порадою того, хто про це попросить, і він буде радіснішим і щасливішим. Але нав'язуючи свою допомогу тому, хто цього не бажає, ви не тільки не виручіть його, але і зіпсувати ваші стосунки.

Якщо ви запропонували комусь підтримку, а він відмовився, не наполягайте. Бувають люди, які хочуть вирішувати всі проблеми самі, або ті, кому незручно просити про допомогу. Якщо ви добре знаєте людину і бачите, що сам він не впорається, можете ненав'язливо запропонувати свою допомогу ще раз, але не будьте занадто наполегливі, бажаючи зробити добро, так як це дратує оточуючих. Дізнайтеся, чи потрібна допомога

Якщо ви горите бажанням допомогти оточуючим, але не знаєте, де ваші старання могли б стати в нагоді, почніть пошуки. Як допомогти людині, якщо ви не знаєте про його проблеми? Поспілкуйтеся зі своїми близькими про те, що їх хвилює. Зовсім необов'язково відразу пропонувати свою допомогу, навіть не знаючи, що від вас буде потрібно. Уважно слухайте, що вам кажуть люди, не відволікайтеся і не перебивайте. Тоді вони зрозуміють, що вам можна довіряти, розкажуть про свої проблеми і, можливо, самі попросять про підтримку.

Заклик про допомогу можна отримати не тільки від близьких, але і від зовсім незнайомих людей. Щоб дізнатися, хто потребує підтримки, ви можете звернутися в спеціалізовані групи в Інтернеті. Це може бути форум, на якому люди просять ради, або групи, учасники яких займаються благодійністю. Запропонуйте свою підтримку

Здається, що може бути простіше? Побачили проблему – допоможіть. Це тільки з першого погляду виглядає легким завданням. Але якщо ви не вмієте правильно пропонувати свою допомогу, люди навряд чи довірять вам рішення своїх проблем.

Ніколи не засуджуйте людини, який розповідає вам про важку ситуацію, в яку він потрапив. Навіть якщо ви бачите, що неприємність сталася з його вини, не намагайтеся викрити його в цьому. Якщо ви хочете допомагати – допоможіть. Це покращить життя людини, і він буде вдячний вам за те, що ви його не дорікали.

Не намагайтеся довідатися про всі найбільш важких завданнях, з якими не справляється людина без сторонньої допомоги. Запропонуйте йому трохи підтримки, допомога з повсякденними справами або з покупками в магазині. Можливо, в подальшому він присвятить вас в свої справи, і ви зможете допомогти йому в чому. Почніть з малого

Не думайте про те, як допомогти людині вирішити всі проблеми в його життя або зробити відразу безліч людей щасливими. Це благородна мета, але не сподівайтеся, що зможете відразу врятувати весь світ.

Почніть з малого. Допоможіть дитині виконати домашнє завдання, відрепетирувати роль для шкільного виступу або зробити саморобку. Поговоріть зі своїм близьким про його проблеми і вислухайте уважно, виявляючи розуміння та співчуття. Ці невеликі справи принесуть більше користі, ніж якщо б ви намагалися відразу стати кращою людиною для всіх.

Якщо ви думаєте, як допомогти людині, яку ви не знаєте, поспостерігайте за сторонніми людьми на вулиці. Ви можете допомогти донести важкі сумки, підказати дорогу або проводити до будинку, якщо комусь це буде потрібно.

Якщо у вас є речі, які ви не носите, можете зібрати їх і віднести у притулок або туди, де приймають речі для нужденних сімей. Ви не зробите подвиг, але внесете свій вклад для покращення життя людей. Займіться волонтерством

Волонтерство – це хороший спосіб допомогти людям, які перебувають у важкій життєвій ситуації. Його принцип полягає в безоплатній допомозі нужденним. Волонтерство добре тим, що вам буде простіше знайти того, кому потрібна ваша підтримка, за рахунок організації, яку потрібно такі ініціативні люди, як ви.

Якщо ви творча людина, допоможіть дітям, влаштувавши майстер-клас з малювання, ліплення чи іншого виду мистецтва у притулку. Це можна організувати, звернувшись до адміністрації дитячого будинку. Від вас не буде потрібно багато зусиль, але ви зможете порадувати дітей і проявити свою турботу. Також ви могли б стати репетитором для дітей, батьки яких не можуть оплатити дорогі послуги професіоналів. Головне – щире бажати допомогти і намагатися заради інших, безкорисливо. В підсумку, ви отримаєте величезний досвід і задоволення від того, що зробили хоча б одну людину щасливішою.

Станьте добровольцем в їдалень для малозабезпечених або в центрі допомоги людям, які пережили травму. Є безліч способів допомогти оточуючим, ставши волонтером. Достатньо лише обійти кілька організацій, які допомагають людям, і запропонувати їм свою посильну підтримку. Робіть пожертвування

Якщо ви добре заробляєте або просто знаєте, що можете витратити трохи грошей на допомогу іншим, зробіть це. Є безліч фондів, які збирають гроші на благодійних заходах або просто просять про матеріальну допомогу оточуючих. Ознайомтеся з програмою цих організацій і вирішіть, який з них ви б хотіли допомогти і чи можете ви це зробити.

Якщо у вас немає великого заробітку або ви не можете зараз собі дозволити витрати, ви зумієте допомогти іншими речами. Перегляньте свою стару одяг і виберіть ту, яку вже давно не носите, але не забувайте, що вона повинна бути в гарному стані. Якщо ви віддасте непотрібну частину гардеробу в притулок або лікарню, ці речі знайдуть нове життя і допоможуть людям, замість того щоб лежати у вашій шафі.

Те ж саме стосується і іграшок, які діти давно не використовують. Дитина з дитячого будинку буде радий отримати ляльку чи ведмедика, у той час як у вашому будинку він би не згодився.

Ви можете зібрати кошик з подарунками для потребуючих дітей, поклавши туди іграшки та солодощі. Зі списком дозволених пожертвувань ви можете ознайомитися, попросивши його в адміністрації організації, якій хочете допомогти. Не беріться за те, що вам не під силу

Не обіцяйте собі або оточуючим врятувати весь світ. Не варто братися за справу, яку ви не зможете виконати в силу браку часу або коштів. Почніть з дрібниць і рухайтеся в потрібному вам напрямку. З кожним кроком ви будете робити світ трохи краще, а життя людей, які потребують вашої підтримки, – щасливішими. Автор: Юлія Шишкіна 19 Вересня 2018Категория: Новости Моды