Ніна Агдал: кар'єра, ріст і вага


Опубликованно 08.11.2018 00:34

Ніна Агдал: кар'єра, ріст і вага

Напевно, кожна дівчина в дитинстві мріяла про популярність і модельній кар'єрі. Хтось вибрав інший шлях, а хтось не зрадив дитячих фантазій. Ніна Агдал – данська фотомодель, підкорила весь світ милою посмішкою і чудовою фігурою.

Модельна кар'єра

Дівчинка з'явилася на світ двадцять шостого березня 1992 року в Хіллеред, передмісті Копенгагена. Ще будучи маленькою, дівчинка знала собі ціну і чітко розставляла цілі на майбутнє. Так, завдяки тому, що природа подарувала юній леді привабливу зовнішність, Ніна Агдал всім подобалася і підкорювала серця.

Одного разу її помітив агент на вулиці і запросив на кастинг для участі в модельному конкурсі для початківців Elite Model Look. За підсумками дівчина навіть перемогла за всіма номінаціями і підписала контракт з першим модельним агентством. Ще тоді зростання і вага Ніни Агдал виступили гарантією успіху в індустрії краси.

На моделі чудово виглядають деталі жіночої білизни. Так, Ніна співпрацювала з компаніями La Boheme, Billabong, Adore Me та ін.

Найбільш важливими подіями в модельній кар'єрі Ніна Агдал зазначає: нагороду Rookie of the Year – її удостоюються кращі фотомоделі року; обкладинку п'ятдесятого ювілейного випуску журналу Sports Illustrated; поява в телевізійній футбольної рекламі Super Bowl.

Крім цього, дівчина часто з'являлася в рекламних кампаній нижньої білизни і ділила фотостудію з відомими моделями. Фільмографія

Ніна Агдал все життя мріяла з'явитися ще і в кінострічках. Що ж, модель ставила перед собою мети і не бачила перешкод. Так, дівчина порадувала глядачів своєю грою у відомих американських телесеріалах: «Оборотна сторона». «Екстра». «Інсайдер».

У трьох творах і комедійній мелодрамі «Пристрасті Дон Жуана» Ніна грала саму себе. У картині «Антураж» їй дісталася епізодична ігрова роль Бріджітт. Саме тоді Ніна зрозуміла всю складність і непересічність акторської майстерності. Особисте життя

Прекрасна зовнішність забезпечила датської моделі багато шанувальників і ряд впливових залицяльників. Леді часто зустрічали з Адамом Левіним, Рейдом Хейдерли і Максом Джорджем.

Але особлива увага зосередилася на романтичних стосунках Ніни з володарем премії «Оскар» і світовим героєм Леонардо Ді Капріо. Молоді люди намагалися побудувати міцні стосунки, які тривали близько року. І вже через пару місяців після розриву Агдал була помічена з новим шанувальником, сином Крісті Брінклі Джеком.

Ніна Агдал чудово доводить всім дівчатам планети, що не варто соромитися будь-яких вад і впевнено іти до поставлених цілей. Рано чи пізно всі мрії збуваються. Автор: Анастасія Ксенофонтова 30 Вересня 2018Категория: Новости Моды