Начальник Головного Управління Внутрішніх справ Москви Пронін Володимир Васильович


Опубликованно 14.11.2018 00:16

Начальник Головного Управління Внутрішніх справ Москви Пронін Володимир Васильович

Володимира Васильовича Проніна знають практично все в Російській Федерації. Кожне його падіння і злет обговорюється тисячами людьми. Він був начальником головного управління внутрішніх справ Москви. Як кажуть, велика влада накладає високу відповідальність. Тому давайте простежимо його шлях становлення генералом міліції. Біографія Володимира Васильовича Проніна

Володимир Пронін народився 21 вересня 1948 року в Фатежском районі Курської області. 1971 рік ознаменується початком його служби в органах внутрішніх справ в якості інспектора взводу дорожнього нагляду. Потім став дільничним інспектором. В 1974 році став спочатку заступником начальника, а потім і начальником Відділу внутрішніх справ Желєзногорського району Курської області. Вищу школу МВС СРСР закінчив в 1978 році і отримав спеціальність юрист-правознавець. На цьому Пронін Володимир Васильович не зупинився і в 1981 році отримав посаду начальника УВС Желєзногорського райвиконкому Курської області. В 1983 році став начальником відділу по карних розшуків УВС свого району. У 1989 році закінчив перший факультет Академії МВС СРСР і отримав спеціальність юрист-організатор управління у сфері правопорядку. Фото генерала Володимира Васильовича Проніна представлено в статті.

З червня 1997 по липень 2001 року очолював УВС Південно-Східного округу Москви. За цей час був тричі в Чечні і брав участь у боях за Грозний, де згодом і був поранений. 24 липня 2001 року ознаменується становленням Володимира Васильовича Проніна начальником головного управління внутрішніх справ Москви. Після звільнення з цієї посади у 1999 році генерала-полковника міліції Куликова Н. В. за цю посаду боролися багато. Ставши генералом, Пронін Володимир Васильович розкритикував систему роботи міліції і почав процес впровадження населення віри в міліцію.

У липні 2003 року звільнив Віктора Трутнева, який був начальником Московського карного розшуку, так як він піддав сумніву вину своїх працівників, яких заарештували за використання службового становища для вчинення злочинів.

16 червня 2005 року є ще однією значущою датою для Володимира Васильовича Проніна. Йому присвоїли звання генерал-полковник міліції.

Довго на цій посаді йому не вдалося залишитися, так як в 2009 році 28 квітня його усунули з цієї посади, тому що начальник Відділу внутрішніх справ Царицино Денис Євсюков убив у супермаркеті кілька людей в Москві. А Володимир Васильович став на його захист, кажучи, що Євсюков хороша людина, а зробив такий аморальний вчинок із-за психічного розладу.

Вакантне місце зайняв у 2009 році 7 вересня Колокольцев. Багато хто розчарувався відходом Проніна, зокрема, мер Москви Юрій Лужков зазначив, що Володимир Васильович ефективний начальник УВС, генерал, що поступово піднімався до вершини і досяг всього своєю працею.

12 березня 2010 року Володимир Васильович Пронін призначений радником першого віце-мера Москви на громадських засадах. Нагороди генерала

Пронін отримав орден "За заслуги перед Вітчизною" 4-го ступеня, два ордени Мужності, медаль ордена "За заслуги перед Вітчизною" 2-го ступеня. Родина генерала Володимира Васильовича Проніна

Тепер розповімо детальніше про його сім'ю. Сім'я Володимира Васильовича Проніна складається з дружини, двох синів Валерія та Олександра. Дружину Володимира звуть Валентина Василівна. Вона з Курської області, села Нижній Реутец Медвенского району. За освітою акушер, закінчила медичне училище.

Олександр з дружиною Катериною познайомився в 2002 році, а в наступному році в січні вже зіграли весілля. Сімейне щастя було недовгим, через п'ять років подружжя розлучилося. Кілька років судилася Катерина за право бачитися з донькою.

З родиною Прониных траплялися гучні конфлікти. У них був один Сергій Переверзєв, який володів кількома компаніями, зокрема, меблевим заводом, будівлею заводу "Москвич". Він контрабандою ввозив меблі в Росію. У травні 2003 року його застрелили в лікарняній палаті, де він відновлювався після аварії. Сини Володимира Проніна злякалися, що будуть наступними, але все обійшлося. Їм перейшли деякі активи компаній, які пов'язані з групою "Диском". Це придбання чи не стало приводом для кримінального розгляду. Хоч кримінальну справу не було порушено, з'ясувалося, що невістка Володимира Васильовича отримала 2 мільйони доларів готівкою для ремонту приміщень від Сергія Стрижко. Багатство Прониных

Десь у середині 2000-х років добробут сім'ї почало зростати. У них був будинок в Щербинці, а пізніше вони жили в трьох таунхаусах на Рубльовці. В одному жили Володимир Васильович, а в двох інших сини з дружинами.

В цей час на дружину Проніна, Катерину, почали оформляти великі активи. Наприклад, у 2005 році їй стали належати 60 % компанії "Кріт", яка надає платні мед. послуги працівникам московської міліції.

Після того як Пронін старший покинув пост ГУВС Москви, бізнес почав затухати. З'ясувалося, що з 2010 року ця фірма заборгувала близько 1 мільйона рублів за неоплачені послуги.

На Катерину були також оформлені компанії, що займаються нерухомістю. Наприклад, компанія "Інто-Вест" у 2008 році приватизувала приміщення на першому поверсі будинку № 15 на Нікітському бульварі в Москві. Раніше на цьому місці знаходився дільничний пункт міліції. Підлеглий-мільйонер

Квартири в елітних районах Москви були оформлені на водія Проніна. У 2008 році Дмитро Сосновський купив чудову квартиру площею 100 квадратних метрів в Хамовниках, престижному районі Москви. Раніше цей Сосновський працював в "Дискоме" у Переверзєва як вантажника. Після його знайомства з Проніним старшим став працювати у нього водієм. Через півтора року квартиру, оформлену на водія, переоформили на Олександра - молодшого сина Проніна.

Пану сосновському належала не лише квартира. Він був директором компанії "Альфа-Дизайн", яка належала молодшому синові Володимира Васильовича. 30 % акцій Solutions належало цієї компанії, а 70 % володіла компанія "Москапстрой".

У 2013 році частка компанії Solutions, що належить компанії "Альфа-Дизайн" перейшла фірмі "Альфа-Супутник". Тут вже був власником Володимир Пронін. Він став легальним бізнесменом після своєї відставки в органах. У 2017 році цю частку продали. Три радгоспу

Як пізніше зізнався Пронін, він завжди хотів бути головою радгоспу. Після своєї відставки він реалізував свою мрію відразу три рази. Фірма "Дейра" придбала собі в 2011 році три радгоспу. Це «Нива Плюс», «Любаж», «Хмелево». Правда, компанія "Міраторг" купила їх в 2015 році.

Володимир досі є володарем 972 гектарів землі в Курській області. Крім землі йому належить Курський кінний завод. Громадянство чужої країни

Діти генерала Володимира Васильовича Проніна залучили багато уваги. Після того як бізнес в Росії став процвітати, сини генерала почали вкладати грошові кошти в країни Європейського союзу. Олександр Пронін є і по сьогоднішній день директором деяких будівельних компаній, що знаходяться на Кіпрі. Більш того, в документах вказується, що він став громадянином цієї країни.

Далеко не пішов і старший брат Валерій. Він влаштувався в Португалії, придбав квартиру за 400 тисяч євро і купив вид на проживання за 1 мільйон євро. Судові розгляди

Всім відомо, що Катерина подала в суд на екс-чоловіка та колишнього свекра. За словами самого Володимира Катерина звинувачує його з сином у всьому, хоча жив до розлучення з нею його син. Стосунки у них були добрі до всього цього розгляду.

Катерина стверджує, що хоче повернути свою дочку, яка живе на Кіпрі разом з батьком Олександром, і з якої їй не дають спілкуватися. Олександр ж казав суду, що колишня дружина, як би прозаїчно це не звучало, хоче грошей. Минулі гроші, отримані близько десяти років завдяки шлюбним контрактом, вона витратила.

Два з половиною роки Катерина намагалася засадити чоловіка і свекра. Відправляла

до них перевірки, писала в прокуратуру. Але залишалася ні з чим. На користь Олександра прийнято 13 рішень судів. Що це? Зв'язки батька або Олександр з Володимиром невинні ні в чому? Це ми навряд чи дізнаємося, як і справжні мотиви розборок сім'ї Прониных. Царицино

Майор Євсюков вбив людей в супермаркеті "Острів". Пронін старший не засудив дії майора, кажучи, що він був у неосудному стані. На такий стан вплинула важка робота і проблеми в особистому житті. Він вважав Євсюкова перспективним співробітником і говорив про нього тільки хороше. Колеги ж пам'ятають, що майор весь тиждень святкував свій день народження і був у запої, ведучи себе неадекватно.

Співробітники УВС Південного округу відзначили, що Евсюкову багато чого прощалося. Відгукувалися працівники про нього як про непоказному хлопця, не мають нічого примітного, але при цьому його намагалися весь час підвищити. Це навело у всіх підозри про його зв'язки з вищим керівництвом.

Рішення про відставку Проніна прийняв Дмитро Медведєв у другій половині дня. Генерал давно напрошувався на звільнення. При ньому відбулися не самі приємні події. Наприклад, захоплення заручників на Дубровці, вибух в Тушино при проведенні рок-фестивалю. Але голова скористався підтримкою мера Юрія Лужкова і залишився на своєму посту.

Відсторонення Проніна також вдарило і по Лужкову. Чиновники мерії кажуть, що при прийнятті даного рішення думку мера не враховувалося, що поставило його репутацію під загрозу. Улюблена справа

Біографію генерала Володимира Васильовича Проніна (і фото його) ми розглянули вище, тепер поговоримо про улюбленій справі колишнього генерала. У віці 66 років він виїхав зі столиці Росії і почав розводити племінних тракененских коней в Курській області. Тракены - це спортивні коні зростанням 164-166 див. Кінний завод, що належить йому з 2011 року, називається "Дейрра". З 2012 року Пронін старший поставляє Федеральній службі охорони та чемпіонці Росії зі спортивної верховій їзді Інесі Потураевой виїздкових коней.

Назва "Дейрра" перекладається з арабської як "гарне місце". У липні 2014 року став генеральним директором даного підприємства, хоча він і раніше, при роботі у державних органах, вів бізнес. Якщо говорити про прибуток, то в 2013 році виручка склала 152,9 мільйонів рублів, при цьому сама прибуток склав 38,8 мільйонів рублів. У компанії "Дейрра" є знамениті коні, які перемогли разом зі своїми наездницами російські та міжнародні змагання. Наприклад, кінь Заалькенинг. На ньому виступала Інеса Потураєва, чемпіонка Росії зі спортивної верховій їзді.

Завод має п'ять стаєнь, спроектованих за німецьким проектів, шістнадцять внутрішніх дворових левад, шість левад пасовищ загальною площею понад 500 га. Розширення заводу

ТОВ "Дейрра" вирощує англійські породи корів-герефордов і абердин-ангусів. З їх м'яса виходить мармурова яловичина. Також тут розводять оленів. Є вже понад 120 європейських оленів. Крім оленів і корів, можна побачити ще й зайців, косуль, диких кабанів, буйволів і так далі. Якщо хочете провести полювання, потрібно отримати спеціальну путівку. Олені продаються як на м'ясо, так і для подальшого розведення.

Крім кінного заводу, Пронін займався ще й будівництвом меморіального комплексу "Уклінна висота". Зводився він на Тепловских висотах.

У 2011 році до "Дейрре" приєдналися два колгоспу ТОВ "Нива плюс" та ТОВ "Хмелевское". Таким чином, ТОВ "Дейрра" стало багатогалузевим сільськогосподарським виробництвом.

Зараз колишній генерал міліції Володимир

Васильович Пронін живе в маленькому селищі під назвою Верхній Любаж в Курській області і розводить коней, про що мріяв ще в дитинстві. Автор: Mary K 30 Жовтня, 2018Категория: Новости Моды