Сорокарічні жінки: особливості віку, психологія, зовнішність, фото


Опубликованно 17.11.2018 00:02

Сорокарічні жінки: особливості віку, психологія, зовнішність, фото

Сорокарічні жінки відчувають психологічні, фізичні зміни у своєму тілі, мислення і ставлення до всього що відбувається. Вона вже не сподівається зустріти принца на білому коні, так як розуміє, що принців мало. Залишаються тільки коні, яких багато. Організм жінки

У цьому віці відбуваються незворотні процеси в її організмі. Несприятливими є: природний процес старіння; розлад нервової системи; збільшення маси тіла.

І кожен з цих процесів вносить свою негативну лепту в її життя. Процес старіння

Поява зморшок, їх поглиблення, обвисання шкіри - все це робить відображення в дзеркалі не таким привабливим, як раніше.

Гормональні зміни відбиваються на обличчі і тілі. Проявляється дефіцит гормону естрогену, він несе відповідальність за регенерацію епідермісу, його пружність і еластичність. Клітини шкірного покриву повільно оновлюються, втрачаючи необхідні поживні речовини і вологу.

Процес, звичайно, незворотний, але призупинити його можна. Красиві сорокарічні жінки вдаються до порад косметологів, щоб правильно підібрати косметичні засоби. Нервові порушення

На тлі гормональних змін відбувається порушення нервової системи. Змінюється передача нервових сигналів до тканин, відбувається збій в системі захисту організму. Змінюється терморегуляція.

З'являються припливи. На тлі їх частого появи змінюється психологічний стан жінки. Вона насилу контролює свої емоції, що є наслідком порушення з боку нервової системи. На допомогу прийдуть седативні засоби.

Сорокарічним жінкам слід бути уважнішим до свого здоров'я, особливо до статевій системі. На тлі клімаксу виникає байдужість до сексу. Жінка відмовляється від статевого контакту. Лікар призначить лікування і недуга усунеться за допомогою гормональної терапії. Збільшення ваги тіла

У зрілому віці жінка втрачає майже третина всі м'язової маси тіла. Сидячий спосіб життя веде до накопичення жиру і застою рідини в організмі. Уповільнений метаболізм сприяє швидкому набору зайвих кілограмів. Скинути їх потім дуже складно.

Сорокарічним жінкам бажано худнути поступово, а не різко. Швидке зниження ваги веде до обвисання шкіри. Сповзають вниз щоки і губи додадуть замучений і похмурий вигляд. Краще налагодити правильне харчування і здоровий спосіб життя. Соціальний статус

У цей період жінка обіймає якусь нішу в суспільстві, що теж може стати причиною виникнення деяких психологічних складнощів. Найчастіше це сім'я і робота.

Сорокарічна жінка на фото зі своєю сім'єю виглядає чудово і неоднозначно. Незрозуміло – вона бабуся, мама або сестра, але в ній потребують всі близькі люди.

Для багатьох сімейне життя висвічується під іншим кутом. Діти виросли, а з чоловіком стали сусідами. Статистика показує, що більше 60% розлучень припадає на вік 35-45 років за ініціативою жінок. І не тому, що чоловік пішов до молодої і красивої, а тому, що набрид «вантаж», який вона тягнула всі роки подружнього життя: витівки чоловіка-алкоголіка; нахабство і аморфність дармоїда; підлість бабія; жорстокість тирана.

Проживши в таких умовах, вона із задоволенням вчинила б на таку роботу, щоб хоч трохи скоротити поголів'я чоловіків.

Після розлучення не потрібно боятися, що діти будуть позбавлені батьківського виховання, що без чоловіка не прогодувати себе і дітей. Тепер немає зобов'язань, вона як птах у вільному польоті, дихає на повні груди і не позбавлена чарівності.

Але іноді буває, що чоловік любимо, але чомусь все йде не так. Діти виросли, а поява в сорокарічному віці малюків викликає стрес у обох батьків. Не вистачає часу для чоловіка, втома, як вікова, так і побутова, збиває з ніг. Чоловік і дружина стають далекі один від одного.

Прийде на допомогу спілкування і взаєморозуміння. Краще сприймати своїх домашніх як друзів, а не як тих, хто заважає спокійно жити. Ділитися своїми страхами, успіхами, проблемами і самій бути хорошим слухачем. Тримати емоції негативного характеру під контролем. Прекрасний вихід - побувати де-небудь разом.

До негативних факторів в її житті вона не відноситься як великої біди. Їй вистачить сил впоратися з усіма негараздами, так як є багаж необхідних якостей: досить розумна; енергійна; сильна духом.

У неї багато досвіду і знайомих. Вона може себе поставити і реалізувати. Життєвий досвід

Зрілі дами не такі емоційні, як в юності, прекрасно оцінюють ситуацію, обходять гострі кути мають власну думку. Не варто помилятися, навіть якщо її помисли чисті і піднесені, сама вона далеко не втілення невинності.

Неоднозначно до таких якостей відносяться чоловіки. Сорокарічних жінок вони або уникають, оскільки не впевнені в собі. Або вони притягують їх як магніт, так як хочуть рівних партнерських відносин і гідного співрозмовника.

Бізнес-леді, навчена гірким досвідом, не роздумуючи, пройде по чиїхось кістках. Уважна домогосподарка, яким би генієм не був чоловік, швидко відчує в ньому сволота 96-ї проби.

У компанії чоловіків про сорокарічних жінок йде багато розмов і обговорень. У ліжку представниця слабкої статі може виявитися ніжною кішечкою і трепетною ланню. І, тим не менш, одягнена, вона небезпечна, точно гримуча змія. Кладовища переповнені чоловіками, які забули про цю істину.

Які бувають зрілі жінки

Люди бувають різні, і жінки теж. У пісні співається: «Дівчата бувають різні: чорні, білі, червоні». Можна додати: «тверді», «рідкі», «газоподібні». Все залежить від характеру та середовища існування. «Тверді»

Такий тип сорокарічних жінок має в собі сталевий стрижень. Вони добилися в житті без будь-чиєї підтримки. Матеріально забезпечені і незалежні, самовпевнені і різкі.

Весь їхній вигляд кричить про те, що день, коли вона звернеться до чоловіка за допомогою, треба буде занести в аннали місцевої історії. Такі жінки яскраві і привабливі, їх чоловіки побоюються, так як їм потрібно відповідати, не всім це по силам. «Рідкі»

До такої категорії відносять домогосподарок. Присвятили себе чоловікові та дітям, вони м'які, можуть як водичка обходити гострі кути і ситуації. Її мова ласкаво дзюрчить, вона ніжна і чарівна, хоча виглядає простакувато.

В будинку - порядок, на столі - пироги і свіжий борщ. Турбота про домашніх – це її призначення і радість.

Чоловіки звертають увагу на яскравих і незалежних красунь. Але мало хто з них ризикне проміняти свою турботливу і щиру дружину на одну з цих привабливих дам. «Газоподібні»

Переступивши сорокарічний рубіж, такі жінки прийняли рішення пожити для себе. У дітей свої сім'ї, в особистому житті не склалося, але енергії та ентузіазму хоч відбавляй.

Такі особини жіночої статі виглядають прекрасно, стежать за своєю фігурою. Вони часто відвідують перукаря, знаючи, що стрижки для сорокарічних жінок - найкращий вихід виглядати молодше своїх років.

Маючи солідний життєвий досвід, в душі їм всього 17. Вони вільні і відкриті до нових стосунків. Легко фліртують, заводять романи і прагнуть до нових вражень: неймовірні подорожі; екстремальні розваги; танці до світанку; похід в ліс; прогулянки по нічному місту.

Вони ніколи не з'ясовують відносин і не задають зайвих питань, пристрасні коханки і хороші співрозмовниці. Чоловікам, яким не вистачає свята, але уникає будь-яких зобов'язань, такі жінки подобаються. З ними легко. Вони як серпанок, з'являються і зникають, не залишивши навіть номер свого телефону. Автор: Оксана Шопіна 21 Вересня, 2018Категория: Новости Моды