Історія відносин Крістен Стюарт і Стели Максвелл: особисте життя "сутінкової" актриси


Опубликованно 18.11.2018 00:10

Історія відносин Крістен Стюарт і Стели Максвелл: особисте життя

Американська актриса Крістен Стюарт - одна з багатьох сучасних зарубіжних знаменитостей, хто не соромиться своєї нетрадиційної орієнтації і відкрито вступає в одностатеві стосунки. Епатажна зірка змінює подруг одну за одною і не має яких-небудь особливих переваг. Нинішньої коханої Кріс є красуня-модель Стелла Максвелл. Роман зірок триває вже майже два роки. Про історію відносин Крістен Стюарт і Стели Максвелл (і не тільки) - в цій статті. Трансформація

Прославлена американка давно вже досить мало схожа на свою найвідомішу екранну героїню - "сутінкову" Беллу Свон. Після закінчення зйомок вампірської саги Стюарт кардинально змінилася, як зовні, так і морально.

Чи в дівчинці з "Кімнати страху" можна було вгадати теперішню Кріс - платинову блондинку зі стрижкою їжачком з нестандартним поглядом на моду (що знаходить відображення в її одязі) і міняє дівчат немов рукавички.

Прихильниці Стюарт досі асоціюють її особисте життя виключно з яскравим романом з партнером по "сутінкової" франшизи Робертом Паттінсоном. Болісний розрив цих відносин, до якого призвела зрада Крістен, став важким випробуванням для дівчини. Необдуманий вчинок позбавив її "головного чоловіки в житті", як називала Роберта сама Стюарт.

Можливо, саме цей епізод посприяв зміні сприйняття Крістен себе і своїх почуттів. Заплутавшись у відносинах з чоловіками, Стюарт вирішила приміряти роль домінанта - тепер представником сильної статі в парі буде вона. Вже який рік в життя талановитої особистості немає місця романів з протилежною статтю - Крістен віддає перевагу дівчатам. Непостійність

За ті кілька років, що Стюарт полягає в одностатевих стосунках, вона змінила стільки ж партнерок. Яскраво вираженого смаку щодо зовнішності своїх других половин Крістен не має. Серед її коханих дівчат були і блондинки, і брюнетки. Більшість з них не можна назвати красунями.

Першою дамою серця Стюарт стала її асистентка Алісія Каргайл. Їх роман тривав протягом кількох років - з 2014-го по 2016-й. Після розставання Крістен пустилася, що називається, у всі тяжкі. У 2016 році вона зустрічалася з: співачками Соко і Енні Кларк; актрисою Хлоєю Грейс Морец.

Відносини з кожною тривали максимум кілька місяців. У тому ж році відбулося знайомство Крістен Стюарт зі Стелою Максвелл. У грудні 2016-го між ними зав'язався роман.

Трохи коханої

Ім'я Стели Максвелл не настільки на слуху, як її знаменитою другої половини. Тому буде не зайвим трохи затриматися на її біографії.

Крістен Стюарт і Стелла Максвелл ровесниці. Обидві дівчата народилися навесні 1990 року.

Стелла по-справжньому - людина світу. Ірландка за національністю, вона народилася в Бельгії, зросла в Новій Зеландії, живе в Америці і колесить по всій планеті - як по роботі, так і в особистих цілях.

Максвелл дуже затребувана модель. Вона регулярно знімається для глянцевих журналів і ще частіше з'являється в рекламі модних брендів і на їх показах.

З 2015 року її основною роботою є співпраця з прославленої маркою білизни "Вікторія Сікрет". Стелла входить в число "ангелів" цього бренду. Варто відзначити, що зовнішність моделі ідеально підходить для такого образу. Максвелл дуже гарна - висока блакитноока блондинка з ангельським поглядом і відмінною фігурою. Безперечно, це найпривабливіша пасія Стюарт.

Самотні серця

До моменту знайомства з Крістен у моделі ірландського походження Стели Максвелл за плечима були яскраві, але короткочасні стосунки зі співачкою Майлі Сайрус. Якщо любов останньою до представниць своєї статі нікого не здивувала, то подібні переваги моделі буквально шокували її шанувальників.

Крістен Стюарт і Стелла Максвелл відразу сподобалися один одному. Чи було це кохання з першого погляду, невідомо. Але всього через кілька місяців після знайомства дівчата почали жити разом. Незважаючи на те, що у Стелли була солідна житлоплощу в Нью-Йорку, в якості "любовного гніздечка" панянки вибрали нерухомість Крістен в Лос-Анжелесі.

Якщо спочатку повідомлення в ЗМІ про роман дівчат носили характер чуток і припущень, то після приїзду Стели в Савану на знімальний майданчик до Крістен домисли журналістів отримали підтвердження. Кілька днів, проведених закоханими разом, не залишилися непоміченими папараці.

Новина про те, що Стелла Максвелл і Крістен Стюарт зустрічаються, відразу облетіла буквально всі видання. Пильна увага до їхнього роману зберігається донині.

Відносини дівчат зараз

У 2017 році зірка "Сутінків" заявила про своє досягнення моральної готовності знову почати зустрічатися з чоловіками. З цього моменту поспішні повідомлення ЗМІ про розрив відносин між Крістен Стюарт і Стелою Максвелл посипалися з подвоєною силою.

Але, незважаючи на постійні чутки про розставання, панянки, як і раніше разом. Як і протягом усього строку їх відносин, дівчата проводять час в компанії один одного при кожній можливості. Тримаючись за руки, вони гуляють по вулицях, ходять по магазинах, сидять в кафе і так далі.

Крім усього цього, яскравими доказами продовження відносин є спільні появи Крістен Стюарт і Стели Максвелл на зйомках однієї з них, а також на різних світських заходах.

Не погубив їх почуття один до одного і банальний побут. Всі життєві питання (на зразок закупівлі продуктів тощо) дівчата вирішують разом. Але варто відзначити, що Крістен, як справжня сильна половина пари, бере велику частину обов'язків на себе. Автор: Руденко Яна 1 Вересня 2018Категория: Новости Моды