Євгенія Волкова: біографія, фільмографія


Опубликованно 19.11.2018 00:20

Євгенія Волкова: біографія, фільмографія

Євгенія Волкова – відома російська актриса кіно і театру родом з Москви. В останні роки її роботи на телеекранах з'являються все рідше. Незважаючи на це вона не покидає свою професію, і продовжує працювати як в театрі «Практика» в рідному місті, так і над ролями в серіалах.

Коротка біографія Євгенії Волкової

Народилася Женя 19 травня 1981 року в Москві. Про те, як проходило її дитинство, шкільні роки, і яким дитиною була актриса нікому невідомо: вона воліє залишати цю інформацію в якості особистої, і не ділитися нею з публікою.

Відомо тільки те, що Євгенія Волкова навчалася в Міжнародному слов'янському університеті. Там вона отримала освіту актриси. Її наставником була відома Людмила Іванова. Театр у житті актриси

Після закінчення Вузу дівчина вирушила пробувати свої сили в театр «Рампа». Робота тут була для Євгенії Волкової задоволенням, яке тривало три щасливих року. Вона була в добрих стосунках з керівництвом. Її талант був всім по душі, дівчину цінували, любили і поважали. За період роботи в «Рампі» Женя стала героїнею вистав «Вічно живі», «Час і сім'я Конвей», «Кьоджинские перепалки».

У 2007 році актриса вирішує перейти в «Практику», яка на фоні попередньої театральної трупи була більш сучасною. Також тут працювали такі знаменитості, як Агнія Кузнєцова, Аліса Гребенщикова, Павло Артем'єв.

В «Практиці» Євгенія Волкова прославилася такими роботами, як «Тепер ти знову Бог», «П'єса про гроші». За сюжетом першої постановки двоє підлітків весь час сперечалися про віру в Бога. У другій - режисер розкрив тему грошей, які останнім часом стали причиною багатьох конфліктів і труднощів у житті людства. Фільмографія Євгенії

Дебютну роль актриса зіграла ще в студентські роки. Так, серіал під назвою «Дружна сімейка» став першою роботою у фільмографії Євгенії Волкової. Біографія цієї дівчини з того моменту стала частіше з'являтися на слуху, як і її життя в цілому. Цю тендітну і мініатюрну блондинку після її першої ролі помітили і почали запрошувати на зйомки в більш масштабні роботи. Приміром, вона працювала на одному майданчику з Мариною Дюжевой, Олександром Белявським, Мариною Яковлевої та Миколою Лукинским.

Через рік після дебютної ролі молода актриса знову з'явилася на телеекранах. На цей раз в серіалі «Студенти», в ролі головної героїні Олександри.

У 2006 році дівчину запросили на зйомки серіалу «Клуб», де головну героїню зіграла відома російська співачка Анастасія Задорожна. Ця робота актриси стала популярною, незважаючи на те, що вона зіграла негативного персонажа на ім'я Єва.

2007 рік також став насиченим і плідним для Жені. Вона знялася у відомій кінострічці «Дочки-матері». А потім знову занурилася в театральне життя. Після перерви в три роки актриса знову з'являється на телеекранах. На цей раз їй запропонували роль в серіалі «Основна версія» і «Сищик Самоваров». Також Євгенія знялася в комедії «Троє зверху».

У 2011 році Женя зіграла головну роль в серіалі «Новини», де також знялися відомі актори. Кінострічка швидко набрала популярність і довго була найбільшою показувалася серед молоді.

Також Євгенія знялася в таких кінострічках: «Татусі» 2011 рік; «Фарфорове весілля» 2011 рік; «Льодовиків» 2013 рік; «Сімейні обставини» 2013 рік; «Навесні розквітає любов» 2014 рік. Євгенія Волкова сьогодні

Особисте життя цієї актриси завжди була під сімома замками. Вони ніколи не ділився з пресою її подробицями. До того ж у «Instagram», на її сторінці немає жодного знімка в компанії чоловіків або близьких родичів. Женя залишає все це за кадром.

Сьогодні дівчина не знімається в кіно. Останньою роботою став серіал «Скліфосовський. Реанімація». За сценарієм, Женя зіграла вагітну жінку, яка стала пацієнткою відомого доктора. Волкова завдяки цій ролі познайомилася з хорошими людьми, з якими і сьогодні підтримує дружні, теплі стосунки. Автор: Анастасія Михайлюк 26 Вересня, 2018Категория: Новости Моды