Наука

Американці вивели на орбіту секретний супутник

@TIME / Twitter

Американська компанія SpaceX в ніч на понеділок, 8 січня, успішно запустила з космодрому на мисі Канаверал ракету-носій Falcon 9 з секретним супутником Zuma для потреб уряду США. Про це повідомляє телеканал CNN.

Falcon 9 стартувала приблизно в 20:00 (04:00 понеділка за київським часом). Через вісім хвилин багаторазова... ( подробнее )

SpaceX пережила найпотужнішу в світі ракету

window._settings.components.videoLoader = window._settings.components.videoLoader || { enabled: true, selector: '.js-eagleplatform-video', scriptSrc: '//lentaru.media.eagleplatform.com/player/player.js', videos: [] } window._settings.components.videoLoader.videos.push({ vid: 916800, width: 600, height: 338, template: 9113, autoplay:... ( подробнее )

Доведено будівництво єгипетських пірамід людьми

Американські вчені з Інституту дослідження Стародавнього Єгипту з'ясували, що при будівництві Великої піраміди Гізи (піраміда Хеопса) були допущені помилки, із-за яких її основа не являє собою ідеальний квадрат. Дослідники вважають, що, незважаючи на наявність розвинених інженерних навичок, єгиптяни прорахувалися і не зробили боку споруди рівними... ( подробнее )

Непотрібніше вас

У вівторок, 9 січня, відкрилася найбільша виставка споживчої електроніки CES. Незважаючи на свою назву, вона давно втратила статус споживчої — зараз на ній демонструють що завгодно, від футуристичних концептів літаючих таксі до непотрібних гаджетів від нікому не відомих стартапів. Загалом, збірна солянка з тих пристроїв, які ніколи не побачить світ.... ( подробнее )

Російська «Щука» з «Калібрами» програла британської підводному човні

Доктор військових наук, заступник президента Російської академії ракетних і артилерійських наук капітан першого рангу Костянтин Сівков порівняв можливості російських атомних підводних човнів проекту 671RTMK «Щука» і британських Trafalgar. Статтю експерта опублікував «Військово-промисловий кур'єр».

«Trafalgar може нанести удар чотирма-шістьма... ( подробнее )

Знайдена причина високої здатності психопатів обманювати людей

Психопати не здатні зрозуміти переживання інших людей, але при цьому можуть здаватися дуже чарівними і мати хороші можливості для маніпуляції оточуючими. Такі висновки дослідників американського Єльського університету, опубліковані в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

На думку вчених, у психопатів немає можливості... ( подробнее )

НАСА запустить «мисливця» за інопланетянами

Орбітальна обсерваторія TESS (англ. Transiting Exoplanet Survey Satellite), призначена для пошуку екзопланет і вивчення їх атмосфери, буде запущено 16 квітня. Апарат дозволить вченим знаходити придатні для інопланетного життя скелясті планети, що знаходяться в зоні населеності батьківських зірок. Про це повідомляє Science Alert.

Як пише... ( подробнее )

Ту-160 пролетів над Казанню на висоті 300 метрів

window._settings.components.videoLoader = window._settings.components.videoLoader || { enabled: true, selector: '.js-eagleplatform-video', scriptSrc: '//lentaru.media.eagleplatform.com/player/player.js', videos: [] } window._settings.components.videoLoader.videos.push({ vid: 916824, width: 600, height: 338, template: 9113, autoplay:... ( подробнее )

Microsoft заблокувала uTorrent

Вбудований антивірус Windows Defender почав блокувати роботу торрент-клієнта uTorrent, позначаючи програму як вірус. Про це пише портал ExtremeTech.

На сайті Microsoft ще в лютому 2017 року з'явилася окрема сторінка, присвячена uTorrent. Зазначається, що програма має «погану репутацію», а також може сповільнити роботу системи. Однак Windows... ( подробнее )

Росія запустила «Протон-М» з військовим супутником

З космодрому «Байконур» у Казахстані стартувала ракета-носій «Протон-М» з військовим супутником, що запускається в інтересах Міноборони Росії. Про це повідомляє РИА Новости.

Наголошується, що всі передстартові операції і старт ракети-носія пройшли в штатному режимі. Точний час старту — 1:12 за московським часом.

За інформацією... ( подробнее )