Наука

Современные системы видеонаблюдения их особенности

В наши дни широкого применения получили системы видеонаблюдения. Системы видеонаблюдения представлены целым комплексом оборудования, которое помогает осуществлять видеоконтроль на различных строительных, частных и коммерческих объектах. Камеры видеонаблюдения позволяют осуществлять визуальный контроль на объектах, которые охраняются. Весь отснятый... ( подробнее )

Потужний транспортний літак ВПС США проїхався носом

window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight... ( подробнее )

Ракети Ariane 5 і Falcon 9 одночасно стартували

Важкі ракети Ariane 5 і Falcon 9 вперше стартували практично одночасно, пише ArsTechnica.

— St?phane Isra?l (@arianespaceceo) 25 липня 2018, 13:14

Пуск європейського носія Ariane 5 з чотирма супутниками глобальної навігаційної системи відбувся в 14:25 за московським часом в космодрому Куру (Французька Гвіана). Через 14 хвилин... ( подробнее )

Названа несподівана небезпека шашликів

Вчені Оксфордського університету з'ясували, що часто вживання їжі, приготованої на вугіллі, збільшує ризик передчасної смерті від серцево-судинних захворювань. Про це повідомляється в прес-релізі на EurekAlert!.

У дослідженні взяли участь 341 730 жителів Китаю у віці 30-79 років. Серед добровольців було проведено опитування, в ході якого... ( подробнее )

Руйнування «Союзу» показали на відео

window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight... ( подробнее )

Названо подовжує молодість мозку речовина

Вчені Науково-дослідного інституту Глэдстоуна (США) визначили раніше невідомі функції білка клото, рівень якого в організмі людини, як відомо, знижується з віком. Виявилося, що молекула захищає мозок від запальних реакцій і запобігає розвитку старечих захворювань центральної нервової системи (ЦНС). Стаття опублікована в журналі Proceedings of the... ( подробнее )

Створено пожирає інформацію квантовий демон

Міжнародна група вчених експериментально відтворила демона Максвелла для вивчення поведінки квантових систем. Виявилося, що замість отримання інформації про стан системи пристрій або спостерігач, який виступає в ролі демона Максвелла, може необоротно знищувати її. Стаття дослідників опублікована в журналі Physical Review Letters. Коротко про неї... ( подробнее )

Сотням мільйонів людей напророкували слабоумство та інсульт

Вчені Медичного центру Університету Эразмуса в Роттердамі (Нідерланди) прийшли до висновку, що у кожної другої жінки і кожного третього чоловіка європеоїдної раси розвинеться деменція, хвороба Паркінсона або інсульт. Однак різні заходи профілактики можуть зменшити ризик неврологічних і серцево-судинних захворювань більш ніж на 50 відсотків. Про це... ( подробнее )

Названа несподівана причина поширеного раку

Дослідники з Мюнхенського технічного університету (Німеччина) з'ясували, що мікрофлора кишечника може сприяти розвитку ракових пухлин в товстому кишечнику навіть без виникнення запальних процесів. Про це повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

Колоректальний рак — один з найпоширеніших типів злоякісних пухлин. Щорічно виявляється... ( подробнее )

НАСА відповіло на загрозу припинення поставок РД-180

НАСА у відповідь на можливе обмеження поставок російських двигунів РД-180 в США послалося на необхідність виконання Москвою контрактних зобов'язань, повідомляє РИА Новости.

«Компанії, що забезпечують запуски супутників і наукових інструментів для НАСА на комерційній основі, а також доставляють вантажі на Міжнародну космічну станцію, відповідають... ( подробнее )